Actellic 500 EC to środek owadobójczy, który jest dostępny w postaci koncentratu, do sporządzania emulsji wodnej. Preparat wykazuje działanie kontaktowe, żołądkowe i gazowe, a przeznaczony jest do dezynsekcji pustych pomieszczeń magazynowych oraz nasion siewnych i konsumpcyjnych.

Producent: Syngenta
Substancja aktywna: Pirymifos metylowy
Uprawa: Arcydzięgiel liwior, Jęczmień jary, Jęczmień ozimy, Pszenica jara, Pszenica ozima, Pszenżyto jare, Pszenżyto ozime
Sposób działania: Doliścienne
Rodzaj środka: Owadobójcze
Postać preparatu: Koncentrat
Opakowanie: Butelka
Pojemność: 1 L

BRAK ETYKIETY

Ważna informacja!!

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.