NAVIGATOR 360 SL jest środkiem chwastobójczym w formie koncentratu rozpuszczalnego w wodzie, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych w rzepaku ozimym.
Środek NAVIGATOR 360 SL przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy polowych.

NAVIGATOR 360 SL jest herbicydem zawierającym trzy substancje aktywne: aminopyralid, chlopyralid oraz pikloram. NAVIGATOR 360 SL jest herbicydem systemicznym, pobierany jest poprzez liście chwastów, a następnie szybko przemieszczany w roślinie.
Pierwszym objawem działania herbicydu jest zahamowanie wzrostu, następnie chwasty ulegają deformacji, powstają chlorozy prowadzące do nekroz i zamierania.
Środek najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się w fazie 2- 6 liści.

Chwasty wrażliwe: chaber bławatek, fiołek polny, jasnota purpurowa, mak polny,maruna bezwonna, ostrożeń polny, przytulia czepna, rumian polny, tobołki polne
Chwasty średnio wrażliwe: bodziszek drobny, gwiazdnica pospolita, komosa biała,tasznik pospolity.

Etykieta środka ochrony roślin Navigator 360 SL 

Ważna informacja!!

Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013r. o środkach ochrony roślin (Dz.U.z 2019r. poz.1900). Nie spełnienie powyższych warunków jest złamaniem regulaminu sklepu. Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów i innych) przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie oprysku i informacje dotyczące stosowania środka ochrony roślin.