Czas targów rolnych w naszym rejonie już za nami... XVI Regionalne Targi w Bielicach organizowane w dniach 18-19 maja 2019r. były naszym debiutem. Liczne odwiedziny stoiska i szczere zainteresowanie ofertą pokazały, że udanym.

XVI Regionalne Targi w Bielicach organizowane w dniach 18-19 maja 2019r. były naszym debiutem. Liczne odwiedziny stoiska i szczere zainteresowanie ofertą pokazały, że udanym. Zapoznawaliśmy wszystkich z całą gamą produktów i usług świadczonych w zakresie sprzedaży materiału siewnego, środków ochrony roślin i nawozów. Sporo miejsca poświęciliśmy również nowej branży w naszej firmie, jaką jest hydraulika siłowa.

XXIII Pałuckie Targi Rolne organizowane w dniach 24-25 sierpnia br. oprócz cennego doświadczenia zapewniły nam niemały sukces. Otrzymaliśmy puchar starosty za najciekawszą ekspozycję wystawcy z terenu powiatu mogileńskiego. Na pewno jest on dla nas dużą motywacją, aby utrzymać poziom świadczonych przez nas usług i ciągle je doskonalić.

Pora podsumować sezon, który minął i zaplanować nowy tak, aby przyniósł dużo zadowolenia nam i naszym klientom. Oczywiście z naszą obecnością na targach..